Zlatá neděle - železný les

19.12.2016 11:43

Hledání s Veseláčema

V neděli jsme se utrhli a utekli jsme předvánočnímu ruchu. 

Domluvili jsme se s přáteli na společném hledání. Lokalita se domluvila těsně před odjezdem, protože se rozpršelo a nikam daleko se nám nechtělo. Vydali jsme se kousek od Ústí na místo, kde jsme už hledali a občas něco padlo. Po příjezdu k lesu zjišťujeme, že ten samý nápad měl i Jarda. Zipsy zaparkoval hned vedle a šlo se hledat. Jak na zavolanou přestalo pršet, sice jen na chvilku, ale hledalo se líp. 

 Jako vždy, první nález hlásí Hanka, kousek podkovy. Na mě za chvilku taky kouká podkova ze země. Pěkná stará, ta hubená. Zipsy hlásí olověné kuličky a Martin taky. Dvakrát jsem se zamotala okolo vykopané díry a najednou jsem byla v lese sama, nikde nikdo. Asi po hodině se vrací Zipsák z louky pod lesem s úsměvem na rtu a křičí, že dnešní hledání na 100% vyhrál. Zvědavý jsme se shlukli, co vytáhne. Prej má největší nález. Vytáhl mobil a ukazuje kolo od vagónu na uhlí "je to magor". Martin s Hankou vytahují pár kuliček, kousek ostruhy a polámané podkovy. Taková železná lokalitka. Radost nám udělaly kartáčovky. Martin nám dvě věnoval do našeho zatiší na krámu. Očistíme a přidáme je k ostatním. Ale zpět do lesa. Znovu jsme se roprchli za poklady. Myslivec, podkova, kulička. Nálezy nic moc a ještě začíná docela dost pršet. Balíme a jedeme na svařák. Příště pojedeme na druhou stranu kopce, třeba bude zlatá.

Hezké nálezy všem Jitka

detektory kovů Zipsy,les, nálezy, ctx3030detektory kovů Zipsy,les, nálezy, tesoro tejon

detektory kovů Zipsy,les, nálezy, Lp Zero30, Jitka Prejzova, prodej detektoru

detektory kovů Zipsy,les, nálezy, poklad, Tomas Prejza , Zipsy, CTX 3030 detektory kovů Zipsy,les, nálezy, poklady, Jitka Prejzova s detektorem kovu LP ZERO 30

detektory kovů Zipsy,les, podkova nalezeno s detektorem kovu LP Zero 30

detektory kovů Zipsy,les, Kolo z uhelneho voziku, CTX 3030

detektory kovů Zipsy,les, minelab ctx 3030

detektory kovů Zipsy,les, nálezy, ostruha, olověná koule, hledani s detektorem

Vystava na prodejne detektory kovu Zipsy, rakouske delove koule, delo