Za 5 minut 2017

30.12.2016 17:37

Poslední zprávy roku 2016

Ještě před koncem roku přinášíme nové zprávy, které prozradil Marek Mlejský na stránkách Lovecpokladu.cz

Minelab

Jako milovník značky Minelab si dovolím začít právě u ní. Špitá se, že na trh příjdou nové detektory. Jeden by měl rozšířit řadu mezi GO FIND a X-TERRA. Další spekulace jsou s vylepšením detektoru GPZ 7000, který se svým využitím do naší země moc nehodí. A asi největší zajímavost je bezdrátový set pro detektory. Co už není zajímavé, je jeho cena, ale čert ví, jak to opravdu bude.

Garrett

Když jsem u těch bezdrátů, tak i Garrett připravuje bezdrátový set, který by měl být cenově zajímavější. Docela jsem na sluchátka zvědavý a jestli budou fungovat, začnu měnit na tuto značku názor a sluchátka rád doporučím.

Golden Mask

Další zajímavostí je od společnosti Golden Mask nový model GM 5. Ten by měl být na trhu první a to na přelomu ledna a února. Co se ví, že výrobce posunul dosah detektoru asi o 30% a pošteloval audio. To zní jako hodně nadupaný digitál.

Nokta

Ani v Turecku nelení. Nokta připravuje na březen nový, snad multifrekvenční, detektor Impakt. Sám jsem měl tu možnost a hledal jsem s každým detektorem, který jsme měli v nabídce. Velox byl první, potom CoRe a Relic. Všechny detektory zatím obstály a výrobce se posouvá neuvěřitelnou rychlostí kupředu. Držím palce i u dalšího modelu a těším se na testy.

Bounty Hunter 

Pravděpodobně posune svoji řadu detektorů o detektor, který bude ještě lepší než žádané Platinium. Konkurence mezi výrobci houstne. Všichni se snaží vyrobit ten nejlepší detektor. To je pro nás, konzumenty detektorů hodně pozitivní. Tak uvidíme.

Tesoro. 

Tady se dlouho diskutuje o něčem více tónovém. Na závodech v Bradlíně jsme předváděli a testovali prototyp Valkyrie. A jestli bude příští rok v nabídce, to uvidíme.

C.Scope 

Připravuje nástupce velice známé R1. Kdy bude, to je ve hvězdách.

Detech, Nel a Mars  

Tady se můžeme těšit na spoustu novinek. Výrobci myslí na každou značku detektoru.

Fisher

nás stále napíná s F80 a asi bude i dál.

 

 

A mě se podařilo vypátrat

 

Zatím tajné, ale jeden nejmenovaný výrobce přinese mega tuning pro své detektory, budou fungovat jako legendární cloumací svítilny. Tím by mělo odpadnout samostatné nabíjení všech komponentů.

 

Šťastný nový rok Zipsy