Z pole do vody

24.07.2015 11:04

Hledání pole, voda Minelab CTX 3030

 

Vyrazili jsme si s Martinem hledat. Jeli jsme úplně na blint, protože zemědělci jsou rychlí jak blesk. Dnes pooráno, zítra zaseto :-)

Kousek za vesničkou jsme narazili na hospodáře, který nám povolil se projít po jeho polnostech. Už ráno v 8:00 bylo 30°C. Po hodině hledání ustupujeme pod slunečním nátlakem do stínu. Padlo Ag, pár knoflíků, krejcárky, taky pár těch fólií. V tom vedru se vážně nedalo. Odjíždíme do Ústí s tím, že večer dáme vodu.

 Arzenbronz, knoflik, nalez detektorem kovu Minelab CTX 3030, Detektory kovu Zipsynalezy detektor kovu, detektory kovu Zipsy

 

 

 

 

 

 

 Martin i já máme detektor Minelab CTX 3030, vodotěsná sluchátka Koss a hlavně prosívací lopaty. Dohledat cíl pod vodou je docela oříšek. Když je člověk po ramena ve vodě, tak není vidět ani sonda u dna. Někdy jde cíl ven hned, někdy až na několikátý pokus. Výhodou hledání ve vodě je, že Vám není vedro :-)

 

Detektory kovu Zipsy, detektor Minelab CTX 3030, hledani pod vodou s detektoremHledani pod vodou s detektorem kovu Minelab CTX 3030, detektory kovu ZipsyHledani pod vodou s detektorem Minelab CTX 3030, detektory kovu ZipsyHledani s detektorem kovu Minelab CTX 3030, detektory kovu ZipsyZlaty poklad. Hledani pod vodou s detektorem kovu Minelab CTX 3030, detektory kovu ZipsyZlaty poklad. Hledani pod vodou s detektorem kovu Minelab CTX 3030, detektory kovu Zipsy

 

 

 

Příště zas

 

Zipsy