Lukostřelba je aktivní odpočinek

Nabízíme k prodeji lukostřelecké potřeby. Luky, šípy, terče, chrániče, toulce a další různé doplňky pro potřeby lukostřelců. Lukostřelba je relaxační sport, který se i v ČR stává rodinným koníčkem. V okolních zemích jako je Německo nebo Rakousko se lukostřelbě věnují celé generace. Od dětí až po prarodiče, možná i praprarodiče. Naberte nové síly v přírodě s přáteli nebo rodinnou s lukem a šípy. Každý chlap má v sobě pud lovce, u žen a dětí je to podobné. Radost z dobře vystřeleného šípu, který trefí svůj cíl, je u všech velká. Zastavte se u nás na prodejně. Luky Vám ukážeme. Pomůžeme s tím správným výběrem. Luk si můžete rovnou vyzkoušet v naší malé střelnici, přímo na prodejně. Nabízíme klasické terče i 3D figuríny zvířat. Máte možnost si vyzkoušet terčovou i loveckou lukostřelbu. 
 
 

Luk byl důležitou životní součástí lidí už od pravěku. V té době se luk používal pro lov a boj. Dnes je lukostřelba olympijskou disciplínou a relaxačním koníčkem. Lov lukem je povolený jen v některých zemích. U nás je zatím lov lukem zakázaný. 

Poklepáním na obrázek se dostanete do nabídky zboží v eshopu.

        Luky                               Terče

  Prodej luků, luk na prodej, dlouhý, reflexní, longbow, Ústí nad Labem  Terče pro lukostřelbu, terč, targets, 3D terč, lukostřelba, Ústí nad Labem

    Toulce                                Šípy                           

  Toulec na šípy, prodej doplňků pro lukostřelbu  Prodej šípů, šíp pro luk, Ústí nad Labem, arrow

     Chrániče                          Doplňky

 Chrániče pro lukostřelce, rukavice, nátepník   Doplňky pro lukostřelbu, hroty, peří, tětiva, lepidlo